West-Vlaanderen

Website: http://west-vlaanderen.cdenv.be/

Provinciaal voorzitter

Daniël Vanpoucke  d.vanpoucke@skynet.be

Provinciaal secretaris

Ben Desmyter  bdesmyter@cdenv.be

Fractiesecretaris

Nele Huysentruyt  cdenvfractiewvl@gmail.com

Regio Brugge

Regionaal voorzitter Brugge

Piet De Langhe  piet.de.langhe@telenet.be

Regiosecretariaat

Gistelse steenweg 253
8200 Brugge
050 64 29 10
secretariaatwestvlaanderen@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Brugge

  • Beernem
  • Blankenberge
  • Brugge
  • Damme
  • Jabbeke
  • Knokke-Heist
  • Oostkamp
  • Torhout
  • Zedelgem
  • Zuienkerke

Regio Roeselare-Tielt

Regionaal voorzitter Roeselare-Tielt

Ilse Himpe  ilse@deselek.be

Afdelingen regio Roeselare-Tielt

  • Ardooie
  • Dentergem
  • Hooglede
  • Ingelmunster
  • Izegem
  • Ledegem
  • Lichtervelde
  • Meulebeke
  • Moorslede
  • Oostrozebeke
  • Pittem
  • Roeselare
  • Ruiselede
  • Staden
  • Tielt
  • Wielsbeke
  • Wingene

Regio Oostende

Regionaal voorzitter Oostende

Johan Demuyt  johan.demuyt@telenet.be

Afdelingen regio Oostende

  • Bredene
  • De Haan
  • Gistel
  • Ichtegem
  • Middelkerke
  • Oostende
  • Oudenburg

Regio Kortrijk

Regionaal voorzitter Kortrijk

Jo Neirynck  jo.neirynck@waregem.be

Afdelingen Kortrijk

  • Anzegem
  • Avelgem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Kortrijk
  • Kuurne
  • Lendelede
  • Menen
  • Spiere-Helkijn
  • Waregem
  • Wevelgem
  • Zwevegem

Regio Westhoek

Regionaal voorzitter Westhoek

Joachim Jonckheere  joachim.jonckheere1@telenet.be

Regiosecretariaat

Diksmuidestraat 58
8900 Ieper
Tel. 057/20 81 44
secretariaatieper@cdenv.be

Elke werkdag bereikbaar van 9.00u tot 17.00 u.

Afdelingen regio Westhoek

  • Alveringem
  • De Panne
  • Diksmuide
  • Heuvelland
  • Houthulst
  • Ieper
  • Koekelare
  • Koksijde
  • Kortemark
  • Langemark-Poelkapelle
  • Lo-Reninge
  • Mesen
  • Nieuwpoort
  • Poperinge
  • Lo-Reninge
  • Veurne
  • Vleteren
  • Wervik
  • Zonnebeke